| Gigi2345 a întrebat:

Inainte cand sunam pe cineva si acea persoana vorbea cu cineva mie imi aparea "Apel in asteptare". De exemplu daca tata vorbeste cu mama la telefon si eu o sun pe mama nu imi apare ca sunt in asteptare. Si la fel pateste si mama. Daca eu vorbesc cu tata si mama ma suna ei nu ii apare ca este in asteptare. Eu am un Samsung A7 2018 si mama un Samsung J4+ 2018

2 răspunsuri:
| Mirel1337 a răspuns:

Asigură-te că aveți activate din setări opțiunea apel în așteptare.

| Gigi2345 explică (pentru Mirel1337):

Pai nu imi arata acea setare