| Uț_Dăn_1993 a întrebat:

Salut detin un HTC Inspire 4G si atunci cand sun pe cineva nu imi arata daca aceea persoana vorbeste sau nu... am cautat setarile peste tot inainte aveam un Nokia e71 si cand sunam pe cineva si vorbea la telefon imi aparea pe ecran " apel in asteptare " cum pot rezolva problema aceasta ca sa pot vedea cand cineva vorbeste la telefon?

1 răspuns:
| Madalina_Ela_1998 a răspuns:

Eu zic ca are el o problema /du-l la reparat si poate merge happy