| Maryus_Marchydan_1988 a întrebat:

Bună ziua ma poate ajuta cineva si pe mine am o cartelă de rom telecom si nu m-ai imi știu nr si codul pin la cartela cum pot sa-mi fac să aflu codul pin la cartela rom telecom?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Suni de pe alt nr de romtelecom la at clienti, justifici cu nume si un act de identitate ca esti proprietarul de drept al sim si ei iti faciliteaza codul puk. dupa ce introduci de trei ori pin gresit telefonul o sa iti ceara codul puk.

| CarBitBTC a răspuns:

Află cine este Satan, Diavolul.

https://www.seruah.com/cine-este-satan.html