| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut abonament la Vdf si am primit cartela cu numar nou si am o problema, nu imi gaseste reteaua, inainte aveam o cartela vdf reincarcabila pe sim 1, telefonul este dual Sim, am scos din telefon cartela veche si am bagat-o pe cea noua si nu imi gaseste semnalul de niciun fel, ce pot sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Sa mergi inapoi la Vodafone ca probabil au uitat sa o activeze pe cea noua laughing

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cartela nouă in alt tel. mege?

| cfrtobias a răspuns (pentru Wr3nch):

Daca scrie aici are ceva https://www.facebook.com/vodafonero/?

| IamJoKeR a răspuns:

Am aflat cauza problemei. abonamentul mi se activeaZA TOCMAI PE 14.04.20 adica marti. Multumesc pentru ajutor!

| darrio2007 a răspuns:

Se activeaza dupa primul apel facut de tine.

| Eugen80 a răspuns:

Mergi inapoi la sediul VDF sa iti rezolve problema si data viitoare ii faci test acolo!