| Departure a întrebat:

Stie cineva vreun site care te ajuta sa iti gasesti telefonul pierdut/furat

2 răspunsuri:
| xpertul a răspuns:

Daca pe telefon erai conectat cu contul de google si ii stii parola si contul ai cateva sanse sa te folosesti de asta, adica ai niste optiuni pe acolo, sa-l blochezi si sa-l localizezi interseaza mai mult despre asta.

| TheTrickster a răspuns:

Nu poti, doar la iPhone este optiunea Find My Phone dar pe Android nu exista..Doar daca esti de la politie sau FBI.