| strangE3ye a întrebat:

Stiti bug-ul acela din android care functioneaza pe Vodafone smart ( doi, trei, patru) dar si Allview ( nu stiu ce model) care, cand primesti de la cineva mesaj SMS cu textul: = ti se inchide telefonul? AM INCERCAT SI ASA ESTE! acum nu mai scap de prietenii care imi inchid telefonul! se poate sa repari asa ceva?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Ma supara sa aud ca ai prieteni atat de ...nesimtiti. Instaleaza-ti aplicatia easy blocker si blocheaza-le numerele de telefon. Nu vor mai putea nici sa te sune nici sa-ti dea sms. S-ar putea sa poti bloca doar sms-urile de la ei dar nu am incercat si nu sunt sigur. Merita sa incerci. Sper sa gasesti si solutia pentru problema care cauzeaza povestea asta.