| ToxiCDeatH12 a întrebat:

sunt din Buzau si vreau sa cumpar un telefon... si trebuie sa aleg intre LG OPTIMUS L7 si SAMSUNG GALAXY TREND...
pretul la l7 este de 630 parca si la trend de 600 dar nu conteaza. ce ma sfatuiti sa aleg?
P.S: Vand Telefon LG T385
...14PVR.html
pret 200 ron, relatii la telefon si doar Emailuri la adresa dreamofmetin@yahoo.com.
Pretul nu e negociabil si,,,, Funda pentru raspunsul cel mai detaliat si explicit la intrebarea de mai sus

1 răspuns:
| SmileiGreen a răspuns:

LG-ul este mai prost ca samsungul asa ca as zice sa iei ce doresti si cauta imformatii sa stii care e mai bun.