| mariusmac85 a întrebat:

Bună ziua TPU
Am o întrebare si eu
Cum deschid să văd conținutul unui fișier format.dex dintr-o aplicație Android
Știe careva?
Vă mulțumesc și vă urez un sfârșit de săptămână binecuvântat
Marius

Răspuns Câştigător
| Ruski a răspuns:

Salutare! Eu cand am un fisier cu un format pe care nu mi-l recunoaste Androidul, intru pe Magazin Play, iar acolo scriu [extensie viewer], in cazul tau o sa scrii.dex viewer. Multa bafta in continuare si un weekend placut iti doresc!

3 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Intra pe Magazin play si ia.ti Microsoft Word

| mariusmac85 explică (pentru LexiEla):

Bună seara chiar dacă este fisier mare? Dar dacă îl copii direct pe pc/laptop are ceva?

| mariusmac85 explică (pentru Ruski):

Bună seara Mulțumesc
Tu ai încercat să vezi conținutul dintr-un fișier cu extensia.dex?