| cristinel98 a întrebat:

Buna ziua tpu.Am si eu o problema:
Acm 2zile mi am cumparat un s1 la mana a doua si are vers de andriid 4.4.4 si este cyanogen mod ce as putea sa i fac sa revin la vers lui origina? Astept raspuns.Cel mai bun raspuns funda. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Aha, deci de la CyanogenMod bazat pe 4.4.4 KitKat vrei sa revii la TouchWiz Stock bazat pe 2.3 Gingerbread probabil?
Cea mai mare prostie.

| cristinel98 explică:

Anti cyanogenmod imi merge greu s1 si eu vr sa ii pun vers de android a lui se poate!? si cum fac?

| antiacta33 a răspuns:

CyanogenMod are mai multe avantaje decat androidul oficial al telefonului, deci iti recomand sa nu il schimbi. De ce ai vrea sa-l schimbi inapoi la androidul original?