| Patrykya777 a întrebat:

Bună ziua TPU! Vreau să vă întreb : Ce părere aveți despre telefonul Samsung Galaxy Ace? Îl aveți? Îmi dați ceva recomandări? Nu îl aveți? Vi l-ați cumpăra? De ce da? De ce nu?

2 răspunsuri:
| Sypp a răspuns:

Patrykya777 îţi recomand smartphone-urile Nokia Lumia deoarece sunt mai noi decat telefonul Samsung Galaxy Ace.

| Mwha a răspuns:

Nu-l am. Sincer nu am o parere foarte buna, deoarece sunt telefoane mai bune ca el, la accelasi pret / un pret mai accesibil. EX. Samsung galaxy Young / Samsung galxy Fame / HTC