| MusicMakesMeFreeXD a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy Mini? vreau sa spuna doar cei care au telefonul

2 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_s5570-3725.php

Iisuse cristoase am eu vedenii sau ala e un Samsung Galaxy Mini, poti sa pui pariu pe mata ca este.

Doar privindul am capatat o erectie de am doborat 2 avioane, dar stai asa poate te intrebi ca tu nu ai bani pentru el. Ce cocalar infect ca si tine nu are 100 euro pentru o ocazie atat de unica in viata ta de labar infect.

Ti-am captat atentie ca la filmele gay, nu? Poate vrei sa stii si de dotarile lui ca sa poti sa mergi si sa o rogi pe mata sa ti'l cumpere.

- Crezi ca are tenta de iphone? Ce esti ma hipster sa vrei iphone? Oricum nu ai tu bani, dar stai asa are si touchscreen cu 256k CULORII pe 240 x 320 pixels cu o camera de 3.15 MEGGGGApixeli (nu sunt doar pixeli, sunt MEGGGA ba sugaciule) iti dai seama ce claritate or sa aiba pozele alea facut de tine in oglinda cu buzele tuguiate si puse pe facebook? Bagi invidiat in haterii
-Cu vibratii si mp3 si o memorie interna de 160 MEGAb ca sa bagi un intreg album de'al lui nebunu de Salam.
-Avand si USB dar tot in acelasi timp si BLUETOOTH (asta e ca magia neagra ****) dar nu are infrarosu, de parca sti tu ce e ala.
-Cantarind doar 105g, chiar m ai putin decat cheile tale cu toate brelocurile de gay.
-Avand si radio ca sa poti sa il asculti pe gayu de Buzdugan si pe ceilanti fraieri in timp ce stai posta la dusu din liceu.
-Si in cele din urma BATERIA, BATERIA frate zici ca Highlander a cacato, rezista in standby pana la 570h adica 34200 minute ADICA 2052000 de SECUNDE. Iar daca vrei sa plangi de mila la telefon ca de ce te-au lasat pizdele o sa poti sa o faci timp de 9 ORE in continuu.

De 5 ori in viata mea m-am batut cu ursi, 3 din 5 au fost din cauza acestui telefon, deoarece ursi venereaza obiectul asta fara suflet, si de aceea il vrei si tu.

Asa ca scoateo pe mata la produs ca sa iti poti cumpara acest telefon care este epitomul telecomunicatilor mobile, chestie care am facut-o si eu.

| Alex_2905 a răspuns:

Uea. se strica touchscreen repede.si de la un timp baraie difuzoru in rest telu e superbig grin