| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu setarile pe un Samsung gyo s5660 pentru a sterge contactele de pe cartela sim din acesta.

Răspuns Câştigător
| PlayTheGame a răspuns:

Agenda-butonul de optiuni-mai multe-optiuni afisare-sim-toate contactele (bifezi)- telefon si restul debifezi - efectuat- inapoi la agenda- butonul de mai multe - sterge - dai in sus pana scrie ''Selectare toate'' - Dai pe sterge.

Acu ca sa revii inapoi si sa iti afiseze contactele din tel faci asa:
butonul de optiuni- mai multe- optiuni afisaj - sim (debifezi) - telefon (bifezi) - efectuat.
Sfarsit!

| dan18 a răspuns (pentru PlayTheGame):

Multumesc pentru acest raspuns mai mult decat complet.

| dan18 a răspuns (pentru dan18):

Salut.Pentru apeluri primite si mesaje exista vreun program sau sa le redirectionez catre alt telefon exista? Daca da te rog spune-mi cum setez acest telefon(Samsung gyo s5660).Multumesc.

3 răspunsuri:
| InViataReala a răspuns:

Dai la obtiuni si stergelaughing