| Ruxandra13 a întrebat:

Bună ziua! Va rog frumos sa ma ajutați cu un sfat..prietenul meu are un telefon Samsung galaxy a 50..si cam de o săptămână a început sa I se blocheze, și i se restartează în continuu..si nu știm motivul. noi suntem plecați din tara și nu prea poate sa renunțe la el acum ca are toate aplicațiile de la banca etc în el. știți cumva ce I am putea face? Mulțumesc oentru eventualele răspunsuri

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Doar dacă șterge TOATE aplicațiile de care nu are nevoie. Poate vreuna din ele e cauza!

| Hyperion7 a răspuns:

Ar trebui să luați în calcul un alt dispozitiv, A50 nu mai este la că prima "tinerețe".
Așa că își poate lua altul și își poate transfera datele pe cel nou.

| Celestina003 a răspuns:

Îl duceți la reparat!
Sau îl înlocuiești cu altul.