| Deea0419 a întrebat:

Bunaa scuzati-mi categoria dar e cea mai populata cam cat costa un decodat de Samsung galaxi ace?

5 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Vreo 500roni

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Scuze,costa 100roni pentru LG dar SAMSUNG costa de trei ori decodatul adica 300roni stiu de la tatal meu care are un prieten ce decodeaza telefoanele! succes

| Alexaaandraaa a răspuns:

Decodarea unui Samsung galaxi ace, costă 300 de roni. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| Denisa20000 a răspuns:

Eu cred, ca ar costa intre 500-650 ron. Nu costa mai mult de 700 ron. Mai bine te-ai duce intr-un magazin si vezi exact happy
Funda?

| Deea0419 explică:

Mai 300 roni inseamna 3 milioane sau 30 lei?