| ndjfmkf a întrebat:

Bunaaa TPU! Am nevoie urgenta de ajutor, am iPhone4S si cand intru pe ask.fm si ma conectez cu facebook-ul imi scrie sus Eroare de Comunicare (45) si uneori scrie si (32).Pana acum o saptamana amers, iar acum nu stiu de ce. Dau funda :*

1 răspuns:
| Laurentizyu a răspuns:

Sfatul meu prietenes este sa nu mai facem abuz de net pe telefon, deoarece se strica mult mai repede, neavand racire. cred ca s-a dat peste cap sistemul de la supraincalzire sau i se forteaza softul.happy