| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaa! Stiu ca am pus o intrebare asemanatoare,mersi pentru sfaturi,dar,, bugetul,, a mai crescut acum(690 lei). Dintre Telfoanele HTC Desire C si Allview P5 Mini,care e mai bun? Mai aveti alte sugestii (Samsung,HTC,Nokia, Sony Ericsson...)?
P.S:Ca sa nu fiu nedreapta alege altcineva raspunsul castigator... tongue

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

HTC desire c dintre cele doua cu Allview o sa ai probleme in timp, Motorola defy/defy mini, Sony erricson xperia mini pro, Sony xperia tipo, Samsung mini 2, Lg optimus L5, Dintre toate eu iti recomand Motorola defy, LG l5 sau Sony Ericsson mini pro

1 răspuns:
| IoanaDaiana05 a răspuns:

Fan Samsung! In banii astia, Galaxy Ace Plus thinking Uita-te pe xphones4all si alege ca preturile sunt mai mici. Sper ca te-am ajutat!