| Anonim0988877o9uyo0 a întrebat:

Buns ziua. Am un Samsung Not 4 si de ceva vreme cand vreau sa ascult muzica pe YouTube se aude un bazait si muzica nu mai reusesti sa o intelegi aproape deloc. Ce e ciudat ca daca ascult muzica descarcata pe telefon merge fara probleme. Deci nu are cum sa fie difuzorul. Va rog sa ma ajutati. Multumeschappy

1 răspuns:
| RoyalJakiro a răspuns:

O problema ar putea fi decodorul din Youtube. Reinstaleaza aplicatia din nou si cred ca se va rezolva problema. Bafta!