| cRaNs1MoRe a întrebat:

Ca design s3 neo, ca performanta Sony xperia ultra 4g.Pe care l-ati alege?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sony xperia e mult mai bun decat toate marcile de telefon. Eu nu ma schimb de companie numai Sony am in cap si imi tine 7 ani un mobil de la ei.

| OnuOnulică a răspuns:

Sony Xperia Z Ultra

| RB26DETT a răspuns:

Ca design, performanta, placere de utilizare recomand Sony! am avut un Sony Ericsson w200i odata, m-a tinut 2 ani pana l-am scapat in apa, am trecut pe Nokia, Samsung, am revenit la Sony si acum nu mai vreau sa ma schimb, raman pe Sony! un design foarte frumos, un UI foarte fluid, se misca foarte bine, performante de top, super! Acum am un xperia M, anul viitor daca se mai ieftineste imi iau z1 compact! 2.2 quad core, adreno 330, camera 20 mpx, 2 gb RAM si toate astea sunt de foarte buna calitate!
Samsung are touchwiz-ul ala care are lag, se misca destul de greu cateodata, da erori destul de des, M-ul asta pe care-l am de aproape un an mi-a dat eroare pana acum doar la o aplicatie ce-mi cere root, asta foarte foarte rar. Pe Samsung ai hardware mediu, pe Sony ai hardware premiumwinking

| AnimatedSignature a răspuns:

rolling on the floor Sony Xperia clar.

| Mariusflo a răspuns:

Eu l-as alege pe acesta: http://bit.ly/1val3NU