| Ioscaa1 a întrebat:

Pareri despre Sony xperia T2 ultra?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Un telefon foarte ok. Camera buna, procesor cat si gpu ok, si un os bine optimizat.

| Ioscaa1 explică (pentru Jipa95):

Ai avut sau ai telefonul? Cum se comporta la jocuri, internet, etc.Mersi

| Jipa95 a răspuns (pentru Ioscaa1):

Si inca il am. tin sa precizez ca se misca impecabil atat in jocuri, cat si la navigare. De poze sa nu mai zic ca le face impecabil. Cel mai important este ca nu am avut lag cu el. Doar dupa un timp ce a stat degeaba si l-am pornit a avut foarte putin lag, dar au intrat toate ''reactoarele'' prcesorului in actiune. happy