| DianaMARY a întrebat:

Cam cat de bun este telefonul Samsung galaxy pocket.Il am deja dar vre
au sa aflu mai multe.
multumesc

1 răspuns:
| David_DaviDutzu_1995 a răspuns:

Este destul de bun, dar depinde si pentru ce vrei sa il folosesti. Daca optezi pentru mesaje sau ceva de genul, este bun.
In schimb daca optezi pentru un game play de buna calitate, camera etc. nu este alegerea cea mai buna.
Daca vrei sa afli mai multe despre acest telefon, gasesti un link mai jos.
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_pocket_s5300-4612.php