| anonim_4396 a întrebat:

Cam cât iau de la amanet pentru un note 3 ..ca vreau sa îl vând, dar nu am la cine

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

La amanet sub 600 de lei. Iar pe olx poți să-l dai dublu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

30-35% din valoarea sumei de pe factura. Eu acum cativa ani am amanetat un LCD in valoare de 1000 lei. Am primit doar 330 lei. Au ramas cu LCD ul nebunii... Nu am avut bani sa-l scot de la ei.
Sfatul meu. Nu te baga la amanet. Baga anunt pe olx pana gasesti cumparator. Si eu am tel de vanzare pe olx. La 500 lei cat a costat cat naiba primesc la amanet? 100 lei? laughing si eu am avut in gand sa bag la amanet, dar naiba...

| BogdanDediu a răspuns:

La amanet aproximativ 10 milioane!

| kanechy a răspuns:

Cam 1200 lei sau 1250

| NowForYou000 a răspuns:

Vreo 700-800 lei.

| Palincaş_Alexandru_1996 a răspuns:

Multumesc mult! l-am dat pe olx cu 900laughing