| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Cam cati megabiti de internet credeti ca mi-ar trebui pe luna daca stau cam 2-3 ore pe zi pe internet la telefon.Nu prea stau prea mult pe facebook(adica aproape deloc) si nici pe alte retele sociale.Stau mai mult pe harti si uneori pe site-urile cu informatii(gen wikipedia). Astept sa va dati cu parerea.

2 răspunsuri:
| coolboycatalin31 a răspuns:

Aprox. 500 Mb.

| cosmin123456789123456789 explică:

P.S. :Am de gand sa imi iau un Sony xperia u, am precizat asta fiindca stiu ca conteaza si telefonul si viteza de net.