| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Cam cu cat credeti ca se va ieftini pana in iunie telefonul Samsung galaxy s3 mini, am vazut ca acum costa undeva pe la 1050 lei pret minim?

15 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Frate, mai sunt 5 luni pana in iunie ..NU are cum sa se ieftineasca incat sa ajuga la jumatate din pret (500Ron). Ar fi o tampenie. Vi se pare ca S3-ul s-a ieftinit de la 2500 ron la 1250? nu, acum este 2000ron!
In iunie cred ca o sa ajunga de la 1050 la 800 poate, in cel mai fericit caz!
Sper ca te-am ajutat.

| RobertoRobby a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Esti blana la telefoane!

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru RobertoRobby):

In sensul bun? laughing

| RobertoRobby a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

In sensul rau!winking

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru RobertoRobby):

Mhm..de ce?

| RobertoRobby a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

O sa iti aduci aminte de mine in 1-2-3 aniwinking cu siguranta.
si o sa zici : Ba Rooby ala de pe TPU avea dreptate ma.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru RobertoRobby):

Da, chiar de acum zic, dar nu stiu de ce..imi spui si mie?

| RobertoRobby a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

O sa iti dau eu mesaj privat si iti spun de ce in 2-luni ca sa iti dai seamawinking

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru RobertoRobby):

Da pretenash. daca in iunie o sa fie un S3 Mini la 6milioane iti cumpar 3winking

Răspuns utilizator avertizat
| RobertoRobby a răspuns:

In iunie dupa mine ar scadea pretul in jur de 5->6 mil. dar asta depinde si de STOC, adica daca e vandut. daca apare altul. Le am cu telefoanele si stiu despre majoritatea cat mai multe... de exemplu : a aparut Iphone 5, Iphone`u 4S : il iei si cu 13-14-15

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru RobertoRobby):

Cum sa zici ca in iunie S3 mini-ul va ajunge la 5 miloane?
Da, iPhonurile se depreciaza mult mai repede decat SAMSUNGurile. SAMSUNGul se depreciaza cel mai greu (Probabil pentru ca sunt foarte vandute). Super, il iei la SH cu 1300 Ron, Cosmin nu a zis SH!
Si astia de la Orange au scumpit iPhone 4 de la 90 la 120 si 4S de la 170 la 200 euro de cand a aparut iPhone 5winking

| adihotea a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Vand eu Samsung s3 mini la 250 euro

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru adihotea):

Asa si?

| MilenaIoana22 a răspuns:

Il poti lua cu abonament si il va mai ieftinii, adica daca telefonul pe care il ai acum este pe abonament, cand iti vei reinnoi abonamentul, mai poti lua un telefon si ei ii vor mai scoate din pret. Cel putin la mine asa a fost si mi-am luat un Samsung Galaxy Y cu 2 sau 3 milioane. big grin