| valeeExpress a întrebat:

Cam la ce pret credeti ca o sa fie un Samsung Galaxy Grand de Black Friday la eMag, acum fiind 1290 lei?

14 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Uite aici oferta completa, eu nu-l vad la reducere... http://blog.chestiiutile.com/blogging/oferta-emag-black-friday-2013.html

| ÎngerCretin a răspuns:

Am auzit de 40-50% chiar si de 80 %! Depinde si de firma, si de telefon. Cred ca pretul sau s-ar reduce undeva la 20-30 %. Acum, vom vedea.

| valeeExpress explică (pentru ÎngerCretin):

Deci in jur de 900 de lei, nu?

| RinXIII a răspuns:

900-1000? Depinde de oferta...

| valeeExpress explică (pentru RinXIII):

Am auzit ceva de 80% asta ar inseamna 400 lei.

| RinXIII a răspuns (pentru valeeExpress):

80% dar nu la toate produsele...

| matrix100 a răspuns (pentru valeeExpress):

Nu te hazarda prea tare. Un produs cu cat e mai cautat si mai bun reducerea este mai mica. Daca produsul este mai slab calitativ atunci reducerea e mai mare.

| valeeExpress explică (pentru matrix100):

Si in jur de cat crezi ca o sa fie?

| valeeExpress explică (pentru RinXIII):

Aaa, am inteles, macar un 60% sa fie 550 laughing.

| matrix100 a răspuns (pentru valeeExpress):

Nu sunt Nostradamus happy asteapta si tu pana incep reducerile si te scoli dimineata si mergi la magazin si il cumperiwinking succes

| valeeExpress explică (pentru matrix100):

Doar vinerea asta e nu? Fara sambata nu?

| matrix100 a răspuns (pentru valeeExpress):

Pe 29 noiembrie e Black Friday in mod normal dar unele magazine tin reducerea 2-3 zile. Depinde de fiecare magazin in parte.

| valeeExpress explică (pentru matrix100):

Multumesc, dar e pe 22, din cate am inteles.

| matrix100 a răspuns (pentru valeeExpress):

Da ai dreptate, am cautat pe google si asa e ca tine

Cand este Black Friday 2013 in Romania?
Desi in mod normal Black Friday are loc in ultima vineri a lunii Noiembrie, anul acesta aceasta zi va fi cu o saptamana mai devreme, odata cu aceeasi zi in Statele Unite.