| Mario1994 a întrebat:

Cand cumperi Huawei P10 lite de la Flanco, iti da cu folie pusa pe el din fabrica? Sau fara folie?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu folie pusă din fabrică, mi-a dat mie la P9 lite și presupun că da și la ăla.

| Mario1994 explică (pentru anonim_4396):

Nu se observa folie, cum imi dau seama?

| Mario1994 explică (pentru Mario1994):

Mi-au oferit ei un cadou stick selfie, cand mi-am cumparat Huawei P10 lite, dar nu imi dau seama ca are folie sau nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mario1994):

Sus, unde e camera frontală, încerca să vezi dacă simți niste "denivelări".

| 94Lucifer94 a răspuns:

Nu, nu cred. De obicei dacă apare + CADOU, poți verifica ce anume oferă odată cu achiziționarea unui anumit produs. Acum verificasem și la achiziționarea oricărui telefon Huawei primești cadou o brățară smart HUAWEI Band A1Black. Deci fără folie, doar acest accesoriu. Oricum mai mult de 40-60 de lei nu poate fi o folie de protecție din sticlă securizată.

| crazypop a răspuns:

De ce nu iti iei de la altex, au preturi mult mai ieftine decat cei de la flanco, sau daca ai eMAG la tine in oras poti de acolo.

| Mario1994 explică (pentru crazypop):

La Altex is mai scumpe, am fost si la Altex. Huawei P10 lite costa 1400 lei la Altex, la Flanco cu 1200 lei. Sunt din Arad

| Petrisor96 a răspuns:

Fara folie