| soare05 a întrebat:

Cand sun pe cineva telefonul suna si in aceelasi timp se aude ca ar suna din nou. adica suna si pe fundal se aude cum suna iar. Asta mi se intampla doar cand sun la cineva, nu la toata lumea. ce inseamna?

3 răspunsuri:
| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns:

Este o problema la placa de date sigur. Daca il duci inservice si e inca in garantie nu iti va lua nici un ban! happy

| soare05 explică (pentru Omulcarearenevoiederaspunsuri):

Citeste mai bine. eu am problema aia doar cand sun o persoana din agenda... la altcineva din agenda telefonica nu se intampla asta. suna ca si cand as suna 2 numere in aceelasi timp

| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns (pentru soare05):

Am citit si nu rezolvi nimic daca pui intrebarea pe TPU. Du-te la un service ca nu se rezolva asteptand!winking