| Sketch2 a întrebat:

Cand sunt in Servicii Google pe telefon si trebuie sa imi scriu email-ul, tastatura nu apare, deci practic nu pot sa scriu nimic. Care ar putea fi problema? Cum rezolv?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Telefonul tau este unul vechi sau de generatie mai noua?
Ce marca de telefon ai?
Spune o posibila cauza (de exemplu daca ai schimbat tastatura sau ai umblat la setari) sau ce ai facut inainte de a aparea problema sau daca problema a existat de la achizitionarea telefonului sau resetarea sa.

| NemeSyS112 a răspuns:

Poti scrie chestiile solicitate pe alt chat si dupa sa le copiezi