| William a întrebat:

Cand urmaresc clipuri pe Youtube de pe telefon fara casti, volumul scade automat iar alteori creste iar dupa cateva secunde scade din nou. Am un Samsung galaxy j5 din 2017. Mai are cineva problema asta? Stiti care ar putea fi cauza? Am cautat pe net dar am gasit doar articole in care se explica de ce volumul scade atunci ai casti.

4 răspunsuri:
| floreadan a răspuns:

Uneori se regleaza cu castile volumul, e ceva normal.

| William explică (pentru floreadan):

Eu ma refeream la volumul difuzorului telefonului, nu la casti. Cand urmaresc un clip pe yourube FARA CASTI volumul scade automat chiar daca este la maximum. Am intrebat daca se intampla si altora si daca stie cineva o solutie.

| StalkerSoul a răspuns:

Cand primesti notificari in general scade volumul. pune notificarile pe silentios cand asculti muzica. daca si asa face urat restarteaza telefonul

| William explică (pentru StalkerSoul):

Am incercat dar degeaba.