| OnePiece a întrebat:

Cand va cumparati un telefon, de ce tineti seama? De brand, de specificatii, de camera, de ecran, de constructie sau de ce altceva?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

De specificatii si eventual camera. Totusi, mi-as lua un Xiaomi Mi Mix doar din cauza ecranului. Deci depinde laughing

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De toate la un loc

| anamariarot a răspuns:

Eu sunt putin snoaba si tin cont si de brand, dar ar trebui sa se tina cont doar de componente, eventual de felul in care arata

| Daniel_Fagaras_1999 a răspuns:

In primul rand de raportul pret calitate, acolo intra specificati si tot si in al doilea rand trebuie sa iti placa tie