| Pecica_Danny_1980 a întrebat:

Capacul la iPhon-urile originale se desfac, sau nu? vreau sa iau un iPhone 4S dintr-un amanet la pretul de - 980 RON,si sunt confuz,ce sa fac cine, ce-mi recomanda?

4 răspunsuri:
| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut!
Capacul se desface daca scoti niste suruburi aflate pe marginea telefonului. Inainte sa cumperi telefonul, vezi daca se misca in lag cand il deblochezi, daca are lag cand intri dintr-un meniu in altul etc. Si ai grija, poate a fost furat telefonul, deci mai bine ai cumpara un telefon de 1000 lei. Spor!

| Sebastian11x1 a răspuns:

Se desfac, au niste suruburi mici de tot pe rama, in colturi aproape

| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Nu lua de la amanet un 4S nu se merita mai bine economisesti pentru ceva mai bun care e nou si merita ca sa te bucuri de el! capacurile de la iphonurile originale nu se desfac never(au surubele mici acolo in parti) asa dar vezi ai grija sa nu iei tzepe!

| Dominood a răspuns:

Nu se desfac