Întrebare recomandată | lolofme24159 a întrebat:

Care antivirus e cel mai bun pentru telefon? android

39 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îţi recomand Avast Free Mobile Security ( în română ), pe care-l poţi descărca de la linkul :
http://www.avastantivirus.ro/avast-mobile-security

https://play.google.com/......ps/details

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Cel mai bun antivirus pentru mobil este AVAST.
Nu uita sa imi dai o funda
Salut!

| spiridus25 a răspuns:

Avast! Mobile Security
BitDefender Mobile Security and Antivirus
Lookout Security & Antivirus
AVG Antivirus Free
Kaspersky Mobile Security Lite

| userul7200 a răspuns:

Eu folosesc AVG Antivirus.

| Userrr a răspuns:

Avast.

| Sly a răspuns (pentru Userrr):

Avast e cel mai enervant.

| BountyWG a răspuns:

Avast sau avg iti recomand avast

| Moon4Lord a răspuns:

CM Security

| Sly a răspuns:

360 Security. Probat.
Nu te deranjeaz pentru nimicarii si curata foarte bine...

| eXtremeAdy a răspuns:

Bitdefender sau 360 security

| Ghknn a răspuns:

Bitdefender, îl folosesc de mult timp și e bun.

| zeBraJaM a răspuns:

Phone suti

| AlexisAlexx a răspuns:

CM Security e cel mai bun
Funda?

| catalinus13 a răspuns:

360 security

| CLU a răspuns:

Eu iti recomand CM Security
Eu il am si chiar sunt multumita de el.Nu stiu daca il gasesti asa sau trebuie sa instalezi si Clean Master.Eu am avut o broblema cu BRowserul si a trebuit sa mi-l descarc.Iti doresc Succes.
Funda?

| CLU a răspuns:

CM Security sau Clean Master

| Neagug27 a răspuns:

Nu exista antivirusuri bune sau rele.Toate fac acelasi lucru doar. Unele au optiuni mai diverse dar acelea nu sunt cu licenta free. Dar totusi iti recomand ''Avast free''

| Soka577 a răspuns:

Salut eu iti dau un raspuns simplu acela ar fi sa alegi:
360 Security nu este doar un antivirus este un fel de clean master doar ca mai bun si mai eficint

| muscleman a răspuns:

Scuze pentru offtopic dar nu ai nevoie de antivirus pe telefon.

| Vlad99990 a răspuns:

CM Security

| MariusBZ a răspuns:

Salut! Eu îți recomand antivirusul "Mobile Security & Antivirus" de la AVAST Software. Îl poți descărca de aici: https://play.google.com/......ps/details

| luckyy a răspuns:

Avast e cel mai bun

| Rallucaa435 a răspuns:

Buna!
Eu una iti pot recomanda Avast Free Mobile Security. Il am de 5 luni pe telefon si sunt multumita. Nu a trecut niciun joc fara sa fie verificat de acest antivirus! Sper ca te-am ajutat! :*

| Kigbu7u a răspuns:

Eu am avg si merge foarte bine, ti-l recomand si tie... Funda plz!

| Gingeer a răspuns:

Bitdefender

| vladimir199 a răspuns:

Bitdefender, eu am si e ok. Funda?

| alexia33333 a răspuns:

Eu cred ca 360 Security.

| idonthavename12 a răspuns:

Mie imi place foarte mult Clean Master care are si antivirus, apoi la fel de bun este si AVG AntiVirus 2015. Face treaba buna!

| Raluca02M a răspuns:

Eu folosesc cm security, nu m-a dezamagit niciodata, iti poti coda aplicatiile, daca depisteaza ceva virusat sterge datele aplicatiei automat si pe langa asta iti sterge rezidurile aplicatiilor dezinstalate.

| Didanyel a răspuns:

Eu unul folosesc avira, dar conteaza de la om la om ce crede

| FlorinYzz a răspuns:

Eu ma descurc destul de bine cu clean master