| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi riscurile unei resetari set. fabrica pe un telefon Nokia 201? In afara ca stiu ca iti sterge contactele aplicatiile pozelle si nu mai stiu ce. Adica se poate sa nu mai mearga netul sau whatsapp-ul?

3 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Netul si whatsapp o sa iti mearga, stai linistita..iti sterge totul, dar nu se intampla nimic cu netul.

| anonim_4396 explică (pentru AliLina2):

Ai acelasi telefon? Eu aveam dinainte cand am cumparat whatsapp preinstalat pot spune asa.Si din greseala l-am sters si nu mai pot sa-l descarc. Daca fac resetare o sa-mi apara whatsapp-ul?

| AliLina2 a răspuns:

Nu,nu iti apare dar trebuie sa iti mearga sa il descarci dupa resetare..nu am Nokia 201, am un Allview a5 duo. aveam o colega cu Nokia 201..si nu avea nici o problema cu descarcarile.ti-am spus, dupa ce ul resetezi o sa mearga sa deacarci.