| SkenWell a întrebat:

Care credeti ca merita mai mult Iphone 8 sau Samsung S9 plus? Acelasi pret pe amanet.

Răspuns Câştigător
| UsernameSamsung a răspuns:

S9 plus este net superior IPhone ului plus ca un iPhone o sa iti faca figuri cu bateria dupa o scurta perioada de timp. Am avut iPhone 8 plus si acum am note 9, frate nu mai arunc Samsung ul din mana niciodată

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung S9 plus

| gothicbat a răspuns:

Ambele sunt telefoane bune, dar eu fiind fidel mărului de nșpe mii de ani, o să zic iPhone, logic.
E o chestiune de preferințe personale.
Tu ia-ți de care vrei laughing

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

IPhone 8

| Cataaaaaaliiiiinnnn a răspuns:

IPhone-ul este mai bun pe partea de performanta, dar Samsung-ul îl bate în orice mod, la camera la display, procesor foarte puternic.
Eu zic sa îți cumperi Samsung ul pentru ca poți capătă mai multe avantaje
Te salut.