| x2gk9r a întrebat:

Salut! Vreau niste sfaturi.
Am un a30s Samsung si nu stiu unde sa il vind pe flip.ro sau la amanet...ecranul are niste zgarieturi fine nici nu se observa si putin "Burn In" la ecran...dar nu se observa
Ce pret credeti ca mi-ar oferi la amanet?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uită-te și tu care-s prețurile

https://www.olx.ro/......gZYTW.html

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Defect nu il ia nimeni, tinel tu asa cum e sau repara l ca ecranul daca are zgîrieturi sau pete alea se vor întinde pe tot ecranul si va afecta telefonul, il poti vinde cu 50 de lei pe olx pentru piese, ăia de la amanet nu cumpără rable.

| 120bulevard a răspuns:

Vreo 300 de lei, la tine poate sa treaca si tirul peste el ca tot nu se observa laughing jane

| just4ubr2015 a răspuns:

300-350