| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Care dintre telefoanele:Samsung galaxy mini 2 si Motorola defy mini are camera foto mai performanta? exista cumva posibilitatea sa se mareasca rezolutia fotografiilor ca sa se vada mai clare? exista asemenea aplicatii?

4 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Face cartofi prajiti barca.

| COOLboY a răspuns:

Ambele telefoane au o camera de 3.2 MPx. Diferenta este ca Motorola Defy Mini are si blitz la camera, ceea ce este foarte folositor in consitii scazute de lumina. Se poate folosi si ca lanterna/torta in timp ce filmezi sau se poate folosi ca o lanterna fara a activa camera, dar doar cu aplicatii din Google Play. Probabil ca pozele ies mai clare pe Samsung Glaxy Mini 2, pentru ca Samsung fabrica si camere foto. Dar Motorola Defy Mini are blitz. Oricum tu alegi.

| AddXf a răspuns:

Motorola ar avea si blitz... dar oricum, nu te uita numai la camerawinking. poate ca Motorola este mai slab la alte categorii...comparale foarte bine happy

| Erdei_Antoniu_1998 a răspuns:

La mini 2 e mai buna, categoric happy