| Dimario27 a întrebat:

Care e diferența dintre Huawei Y6 II și Huawei Y6 II Compact? Și care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| Racolatorul a răspuns:

Nu prea, oricum Huawei Y6 este un telefon cu detalii mai putin satisfacatoarea. Opteaza pentru Y6 normal.

3 răspunsuri:
| Racolatorul a răspuns:

Salut, da, exista diferente intre aceste 2 telefoane, anume: clasa Compact este mai Low-budget sa spun asa, vine cu o platforma mai putin optimizata fata de modelul Y6, pot fii diferente si de dimensiuni. Iti recomand Huawei Y6.

| Dimario27 explică (pentru Racolatorul):

Și despre cel compact ce părere ai? E bun?

| Dimario27 explică (pentru Racolatorul):

Și despre cel compact ce părere ai?

| Racolatorul a răspuns (pentru Dimario27):

Nu prea, oricum Huawei Y6 este un telefon cu detalii mai putin satisfacatoarea. Opteaza pentru Y6 normal.