| anonim_4396 a întrebat:

Care e diferenta dintre minute internationale si minute nationale? Adica stiu ca internationale inseamna in afara tarii, dar mai inseamna si in alte retele. Sau cele din alte retele se numesc altcumva?

2 răspunsuri:
| byankaaaa a răspuns:

Hei, deci, minutele internationale se folosesc pentru a vorbi in alte tari, iar cele nationale in alte retelewinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Internationale, dupa cum ii zice si numele le folosesti sa vb in alte tari. Celelalte retele sunt in tara, deci folosesti minutele nationale pentru ele