| WhiteLife a întrebat:

Sony xperia z5 vs z5 compact? De ce?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sony Xperia Z5 are 3 GB Ram și o bateria mai mare. Eu îți recomand Z5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut un Sony Xperia E1 si e foarte rezistent... l-am scapat in apa si a mers bine si dupa aceea... l-am scapat de multe ori si nu a patit nimic... are 4 inch, dar e foarte bun... acum am un Asus Zenfone 2 Laser ZE550Kl care are 5.5 inch si e foarte bun... are 13 MP la camera principala si 5 MP la camera secundara... mi l-am cumparat in Februarie

| Anaconda3 a răspuns:

La ce te referi?

| WhiteLife explică (pentru Anaconda3):

In general, ma gandeam ca poate sunt persoane care au un telefon si ar putea sa-mi spuna niste pareri. Ma intereseaza de fapt care ar fi mai potrivit pentru o folosire indelungata, care ar tine mai mult din punct de vedere al performantelor.

| Anaconda3 a răspuns (pentru WhiteLife):

Pai frate z5-ul bate z5 compact din toate punctele de vedere, de asta este si mai ieftin z5 compact, este ca si cum ai compara sa zicem galaxy s7 cu s6