| Comyasu a întrebat:

Care e mai bun SAMSUNG Galaxy S Duos S7562 sau Nokia Lumia 520

Răspuns Câştigător
| PROTOTYPE a răspuns:

Clar Samsung. Nu mi se pare bun Nokia cu windows mobile...

5 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut, galaxy s duos e mai bun, pentru ca are android, un sistem de operare multe mai bun http://bit.ly/1bPcLFR

| BezeaToxica a răspuns:

SAMSUNG e mai bun

| alinuta01 a răspuns:

Eu mi-am cumparat un Nokia lumia 520 la inceputul lu noiembrie, e foarte bun doar ca bateria trebuie s-o pui la incarcat in fiecare seara, dar oricum dupa ce mi l-am cumparat eu inca vreo 4-5 persoane de la mine din clasa l-au cumparat.

| Raus a răspuns:

Cauta pe googla detalii despre amandoua.Incearca sa le compari si dupa plac si dupa detalii. Funda!?

| Ghiga_Ionut_1996 a răspuns:

Mai bun e Samsung galaxy s duos s7562