| Biaax a întrebat:

Care este cel mai performant telefon aparut de pana acum? As dori cateva detalii despre el si niste pareri in legatura cu acesta.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G4 e cel mai bun și performant telefon de până acum.

| Anonimuserr a răspuns:

Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S6 Edge
HTC ONE M9+
Dar și Iphone 6s.
LG G4
Acum depinde de fiecare. Fiecare firma producătoare lasnează flagshipuri sau device-uri de top în fiecare an.
Aș merge pe LG G4 și Samsung Galaxy S6 normal sau Edge.
Uite aici o comparație cu 3 telefoane.
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3
Deci concluzie, da se poate ajunge.
– ultima urcare: 15:00
– ultima coborare: 15:45

| FlorinCiokan a răspuns:

Telefonul anului 2015 adica cel mai bun este Galaxy S6 Edge Plus!
Nu ai ce pareri sa spui daca este " The best". Nu exista ceva mai bun momentan. Nici ca Design cica!
Dar la Design opiniile sunt impartite.
Opinia mea e ca iPhone 6s Rose Gold sau Space Gray e mai frumos.
Dar ca performanta / Display / camera e cel mai bun din 2015!

| intrebatorul123 a răspuns:

Dupa parerea mea, Samsung Galaxy Note 5 sau, varianta cu margini curbate dar cu aceleasi specificatii, Galaxy 6 Edge Plus. Are una din cele mai bune camere (sau chiar cea mai buna) de pe piata la momentul actual, 4gb de ram cu procesorul exynos 7420, putand rula orice aplicatie sau joc si ne-avand probleme in multitasking, cel mai bun ecran la momentul actual. Ce sa mai zic, iti recomand telefonele astea, tu decizi care dintre ele.