| blaugranu a întrebat:

Sunt in cautarea unui telefon performant pana in 1000RON si sa aiba si un ecran mare(intre 4 si 5 inch),ce`mi recomandati? eu am facut unele sortari si am extras l7, l9,s advance si galaxy duos? astepti pareri in privinta alegerii mele, dar si a altor modele.in legatura cu sortarea mea,care este cel mai castigat telefon? stiu ca toate au plusuri si minusuri, dar care exceleaza cel mai mult? va multumesc

Răspuns Câştigător
| Hawkey697 a răspuns:

Nu iti recomand sa iti iei un Lg vei avea probleme sunt de prosta calitate iti zic din propria experienta, eu iti recomand un Allview P5 Quad are cpu quad core, 1gb ram, camera de 8 MP si costa 1.099 lei

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vezi aici poate iti place:
http://videotutorial.ro/......ial-video/
mai jos si video.

| blaugranu explică (pentru stlucian):

Mersi de pont, da mi se pare exagerat de mare 7 inch laughing am auzit si eu asta ca LG`urile sunt tel de maxim 2-3 ani.deci tot la Samsung cred ca ma opresc.dar mi-a placut f mult L9 ce`i drept, mi-a luat ochii, dar eu nu vreau sa iau un tel doar pentru design.alte pareri/recomandari?

| stlucian a răspuns (pentru blaugranu):

Daca urmareai tutorialu...e si tableta si telefon.

| blaugranu explică (pentru stlucian):

Am inteles asta, dar ziceam ca 7 inch e prea mare laughing

| JUST44FUN a răspuns:

Acer S500 8mp 800lei