| Tyberyu_Toma_1998 a întrebat:

Care este diferenta dintre linie ocupata si utilizator ocupat

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Salutare Tiby!
Diferenta intre linie ocupata si utilizator ocupat este in felul urmator:
Linie ocupata:-Mai multi utilizatori vorbesc pe a cea companie de telefonie
Utilizator ocupat:Este un utilizator care iti respinge apelul(adica cand suni tu, iti respinge apelul apasand voluntar pe butonul rosu a telefonului)
Sper ca ti-am fost de folos!
O seara faina!
Numai bine!

3 răspunsuri:
| Tyberyu_Toma_1998 explică (pentru Adry05):

Mersi fain

| kornelus a răspuns (pentru Tyberyu_Toma_1998):

Nu ai pentru ce!
Si eu multumesc!
Cu mare placere si alta data!

| Adry05 a răspuns:

De adaugat la ce a spus kornelus, mai sunt posibilitati sa fie utilizator ocupat cand vorbeste cu o alta persoana.