| FlorinelDaniel a întrebat:

Cum pot bloca apelurile cu numar necunoscut? Adica cand ma suna cu nr necunoscut sa le dea retea ocupata sau utilizator ocupat. Funda

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai spus ce telefon ai. Exista aplicatii pentru asa ceva.In afara de setarile din telefon.

| FlorinelDaniel explică (pentru darrio2007):

Orange Reyo

| darrio2007 a răspuns (pentru FlorinelDaniel):

Intra in Magazin Play din telefon si cauta aplicatii gen Blacklist.

5 răspunsuri:
| Fatayou a răspuns:

Depinde de format.Eu dau Setari>Mod blocare>Dezactivare primire apel...

| madalinuk a răspuns:

Intra la setarile telefonul si cauta setari apel sau direct setari apelu vezi tu cum ti telefonulwinking si acolo gasesti blocare apel necunoscut big grin

| DenisaDF a răspuns:

Bună!
1. Intră la setări.
2. Intră la setările apelului.
3. Caută "Respingere automată "
4. Ori îți dă el el acolo "necunoscut" și bifezi, ori îl bagi tu happy

Fundă?