| Ioanasi a întrebat:

Care este diferenta dintre Samsung galaxy note 3 cu 16 gb si Samsung galaxy note 3 cu 32 gb?
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| oODonViperOo a răspuns:

Diferenta este doar memoria:16GB sau 32GB si pretul...Cel de 32 este mai scump cu cateva milioane. 16Gb ar trebui sa iti ajunga dar, avand in vedere ca e Note 3, cu o diagonala mare, il poti folosi pentru a vizualiza filme.Pentru acest lucru ar fi ok sa ai spatiu mai mare.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Memoria

| LTAA a răspuns:

16 GB.

| Ioanasi explică (pentru LTAA):

Serios?

| LTAA a răspuns (pentru Ioanasi):

Nu. Doar am băut două pahare de bere. Chelner, încă una!

Răspuns utilizator avertizat
| Sonic2070 a răspuns:

Pai logic ca galaxy note 3 cu 32 gb are spatiu mai mare de stocare