| Ţughi a întrebat:

Care este mai bun? Allview x2 soul mini sau Allview x2 soul?
Puteti sa spuneti o parere despre ele? big grin

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X2 Soul, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6782&idPhone2=6379

Toate cele bune.

| Solutionistul a răspuns:

Clar X2 soul. Cum a zis si mariamoisei, totul sau nimic. In plus il ai si la reducere. Daca nu intri in buget te poti rezuma la x2 soul mini. (de asemenea la reducere)

| ălacumarfa a răspuns:

Allview x2 soul e mai fain. Totul sau nimic.