| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Care este mai subtire dintre Allview P6 life si Orange Rono?

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Orange rono e putin mai subtire, dar si mai slab la caracteristici, eu personal as prefera Allview p6 life

| Exaizo a răspuns:

Orange rono e mai subtire. Are dimensiunea de 7.8 spre deosebire de Allview care il are de 9 mm.

| UserulAnonim a răspuns:

Orange Rono este mai subtire ca are doar 7, 8 mm grosime, in timp ce Allview P6 are 8, 9 mm.

| Paharcuapa1990 a răspuns:

Chiar daca Orange Rono este mai subtire, este si mai slab chiar nu isi merita banii, mai bine iei Allview este mai bun si mai rezistent