| airahaz a întrebat:

Salut ce telefon este mai bun din S3 si Orange Rono?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung I9300 Galaxy S III, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=6553

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranţă Orange Rono e mai bun şi e şi mai nou.

| AliLina2 a răspuns:

? Clar ca Galaxy S3..mai,telefoanele. Orange sunt Alcatel dar sub numele de Orange..deci nu poti compara o firma high-end(ca Samsung)cu o firma low-end(ca Orange)..am avut si eu in Orange Zilo..nu era nou, l-am primit intr-o combinatie..am fost "foarte multumit" de el. dupa cateva zile imi venea sa il sparg..asa de bun era..de abia am reusit sa il dau cu 100-120 de lei(nu mai tin minte).

| TheCosmin02 a răspuns:

S3 normal lol laughing.
Samsung nu se compara deloc un firme gen Orange Vodafone telecom...
si in plus ca Orange... ala de care zici e multtt mai urat de cat s3 laughing

| petronelafrumusica a răspuns:

Pt putin