| Lavinia555 a întrebat:

Care este numarul la care vezi de cate ori te-a ascultat politia cand ai vorbit la telefon? Pentru Samsung.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Politia nu asculta telefoanele oricui.La cati utilizatori de telefoane mobile sunt.Stiu ei pe cine sa asculte.Si ce sa auda la o fata? Cum vorbeste despre baieti? Nu-i intereseaza asa ceva.

| onasis1961 a răspuns:

Crezi ca esti asa de importanta sa te asculte seviciile secrete? Nu sunt ei asa de fraieri sa lase urme cand asculta.

evenso
| evenso a răspuns:

Astea sunt povesti, nu exista asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu poti sti cind si de cite ori te asculta politia sau altii. Nu exista un astfel de numar. Cine ti-a spus, te-a pacalit. Desi, da, poti fi ascultat.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nu exista asa ceva!

| pLeX a răspuns:

Ba te asculta.dar nu politia, ci altii mai mari

si nu ai de unde sa vezi decat daca iti dai seama chiar cand te asculta.