| wannabe a întrebat:

Care este salariul unui proaspat angajat la magazinul ORANGE?

4 răspunsuri:
| GHoST013 a răspuns:

Depinde si de functie. Daca lucrezi ca director o sa ai un salariu mare. Ca lucrator comercial putin peste salariul minim.

| wannabe explică (pentru GHoST013):

Multumesc! Cat castiga un banal vanzator la un magazin Orange care se ocupa de reincarcari, achitari facturi etc?

| Pruteanu_Alexandru_1998 a răspuns:

Nu mare ceva in jurul a 1500-2000 lei, avantajul este dat de conditile de munca care sunt ok si de programul fix, acum depinde de la oras la oras, de la tara la tara.

| wannabe explică (pentru Pruteanu_Alexandru_1998):

Salut! Multumesc! Cunosti pe cineva care lucreaza acolo? Caut un raspuns mai exact.