| kar1GaNNN a întrebat:

Care firma face telefoane mai performante, mai rezistente.etc?
Samsung vs Allview, vreau pareri, dau funda la cea mai buna!

8 răspunsuri:
| Mandeliu a răspuns:

Eu aleg Samsung, eu am un S3 mini de aproape un an, l-am scapat de zeci de ori, chiar si fara carcasa protectoare.Cu o folie si o carcasa iti intra pana in 50 lei, dar dupa nu o sa regreti.

| infires a răspuns:

Clar Samsung! Nici nu se poate discuta. Allview e firma romaneasca care nu concureaza cu firme ca Samsung. Totusi, telefoanele Allview nu sunt prea rele, sunt low si mid cost si pentru banii aia eu zic ca isi fac treaba destul de bine. Dar intre astea doua, clar Samsung. Depinde acum si ce telefoane vrei, ca de exemplu, un Allview A5 Quad e mult mai bun decat un Samsung Galaxy Pocket, sau Young.

| kar1GaNNN explică (pentru infires):

Allview A5 Quad e mai bun decat Samsung Galaxy S 2 Duos7382? laughing

| infires a răspuns:

Eu personal as alege Samsung-ul. happy

Răspuns utilizator avertizat
| AndyAnonim a răspuns:

Nokiaaaaa! eu aleg Nokia pentru ca sunt foarte rezistente, mi-am scapat Nokia lumia 530 de la etajul 1 si nu a patit nimic, recomand Nokia

| LTAA a răspuns:

Samsung foloseste plastice mai de calitate decat telefoanele Allview echivalente.